Teknoloji

Ücretsiz Futbol Oyunu eFootball 2023’te Dünya Kupası Heyecanı Başlıyor

Dünya Kupası’na sayılı günler kala eFootball 2023 cephesinden de ilk gelişmeleri aldık. Oyuna eklenecek olan Futbol Festivali ile bir sürü yeni içerik oyuncuları bekliyor.

2. sezon resmi olarak başlıyor.

Oynaması ücretsiz olan eFootball 2023’ün 2. dönemi resmi olarak başlıyor. Konami, yaptığı açıklamalar ile birlikte oyuna eklenecek içerikleri ve birtakım temel değişiklikleri duyurmuş oldu.

Futbol Şenliği ile 2022 Dünya Kupası heyecanına ortak olun!

img.konami.com

Katar’da düzenlenecek olan 2022 Dünya Kupası heyecanı oyunlara da yansımış durumda. Futbol Şenliği ismi altında gerçekleşecek aktiflik içerisinde 40 ülke yer alacak ve hem eleme basamakları hem de küme kademelerini deneyimleme fırsatına erişeceğiz.

Oyuncu kartları da online tarafa ekleniyor.

img.konami.com

Milli oyuncu kartları da Dünya Kupası onuruna myClub semalarına ekleniyor. Takımını güçlendirmek isteyen oyuncular çeşitli misyonları tamamlayarak bu oyuncu kartlarına ulaşabilecek.

Çeşitli kusur düzenlemeleri de yeni dönemde geliyor.

img.konami.com

Oyuncuların en nefret ettiği özelliklerden birisi olan yavaş pas mekaniği de 2. Dönem güncellemesi ile rafa kalkacak üzere duruyor. Ayrıyeten daha dinamik yapay zekalar ve kaplama kalitesinin geliştirilmesi de yeni güncelleme ile birlikte oyuna entegre edilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu