Haber

Potada Manisa BBSK ve Bahçeşehir işbirliğine devam ediyor

İZMİR (İGFA) –Bahçeşehir Koleji İzmir Kuzey Kampüs Kurucusu Yücel Yücel ile Manisa BBSK Altyapı Yönetim Kurulu Üyesi Engin Altun, iki kurum arasındaki iş birliğini genişleten protokole imza attı.

Bahçeşehir Koleji İzmir Kuzey Yerleşkesi Kurucusu Yücel Yücel imza töreninde yaptığı konuşmada, “Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü’nü ve Büyükşehir Belediye Başkanımızı tebrik ediyorum. Aslında Türkiye’de alt yapıya ve spora bu kadar hizmet veren bir Büyükşehir Belediyesi çok az gördüm.” Yücel, FIBA ​​Europe Cup’ta A Kademe seviyesinde mücadele edecek Manisa BBSK ve Bahçeşehir Koleji ile ilgili de bir açıklama yaparak, “Manisa ve Bahçeşehir inşallah final oynar” dedi.

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü, Basketbol Gençler Ligi’nde (BGL) 2023-2024 Bahçeşehir Koleji İzmir Şubesi ile iş birliğini genişletti. Tevfik Lav’ta düzenlenen imza törenine Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Bora Çaylan, Bahçeşehir Koleji İzmir Kuzey Kampüs Kurucusu Yücel Yücel, Altyapı Yürütme Kurulu Üyesi Engin Altun, Manisa BBSK Genel Müdürü Nihat Mala, Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü İzmir Şube Müdürleri ve teknik heyet hazır bulundu. Spor tesisleri. alınmış. Yenilenen iş birliği ile ortada spor ve eğitimin devamına yönelik değerli bir anlaşma devam etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara nakliyat
bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu