Haber

Çağlar Şahin Akbaba: Bu sene iyi bir oyun oynayacağımızı düşünüyorum

– Çağlar Şahin Akbaba: “Bu sene iyi bir oyun oynayacağımızı düşünüyorum”

BOLU – Yeni dönem hazırlıklarını sürdüren Boluspor kaptanı Çağlar Şahin Akbaba, “Takım oyunu anlamında şu ana kadar iyi yol kat ettiğimizi düşünüyorum. İnşallah kendi oyun anlayışımızı ortaya koyup güzel bir oyun ortaya koyarız” dedi. bu sene” dedi.

Trendyol 1. Lig ekiplerinden Boluspor, 2. etap kamp çalışmalarını tamamladı. Kamp dönemini Karaçayır Mahallesi’ndeki kendi tesislerinde geçiren kırmızı beyazlı grup, üçüncü etap kamp faaliyetlerine başladı. Boluspor, Teknik Müdür Turgay Altay yönetiminde günde iki kez antrenmanlarına devam ediyor.

Takımın kaptanı Çağlar Şahin Akbaba, kamp sürecini değerlendirdi. Grubun yeni bir oyun tarzı oluşturduğunu ifade eden Akbaba, kamp süresinin oldukça yeterli olduğunu belirterek, “Evet, döneme başladık. 20-25 günlük bir süreçti. Kampın ikinci aşamasına geldik. ,grup olarak çalışmak keyifli.Katılım çok yeterli hocanın kendi futbol anlayışı kendi futbol anlayışı taktiği doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.Grup oyunu anlamında şu ana kadar güzel bir yol kat ettiğimizi düşünüyorum. İnşallah bu sene kendi oyun mantalitemizi ortaya koyup güzel bir oyun oynayacağız.Umarım kamp dönemini sakatlanmadan tamamlarız.Umarım döneme güzel bir başlangıç ​​yaparız.Şu an için her şey gidiyor diyebilirim. olumlu” dedi.

“Yeni bir oyun şablonu yerleştirmek kolay değil”

Sezon öncesi çalışmalara başlamanın kendileri için bir avantaj olduğunu ifade eden 28 yaşındaki kaleci, “Yeni bir oyun şablonu yerleştirmek kolay değil. Bu da doğal olarak zaman alıyor ama çalışmaya başlamamız bir avantaj oldu.” Dönem başında. Şu anda her şey yolunda gidiyor. Ufak tefek hatalar var. “Oyunda kendi sahamızda çözüyoruz. Zamana ihtiyaç var ama bence bu sene her şey bizim için uygun olacak. Taraftarlardan oyunun anlamı için anlayış bekliyorum ve daha çok keyif alacaklarını düşünüyorum” dedi.

haber-beylikduzu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu