Haber

Karşıyaka Danışma Kurulu Başkanlığı’na Hasan Denizkurdu atandı

İzmir’in köklü kulüplerinden Karşıyaka’da Başvuru Komisyonu Başkanlığına eski Adalet Bakanı ve Eski Kulüp Başkanı Hasan Denizkurdu atandı.

İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’ndeki restoranda düzenlenen toplantıya Karşıyaka Belediye Başkanı Azat Yeşil, Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay ve AK Parti Eski İzmir Milletvekili Kerem Ali Akşam’ın yanı sıra Mehmet Ali Kasalı, Hasan Denizkurdu, Tayfun Yelkenbiçer, Kerem Ali Daima katıldı. , Mustafa Başman, Ali Erten ve İbrahim Koç gibi camianın değerli isimleri katıldı. Kulüp Başkanı Azat Yeşil, ilk kez hayata geçirilen danışma konseyinin konsey konseyine karşı bir oluşum olmadığını vurguladı. Lider Yeşil, “Konsey kurulumuz en üst merkezdir. Danışma kurulumuz ve konsey kurulumuz ortak hareket edecek. Danışma kurulumuz, kulübe geçmişte hizmet veren ancak bugün ayrılan isimlerin yeniden Türkiye’ye getirilmesi için yoğun bir şekilde çalışacak. bu insanları kulübümüze geri getirin ve kulübümüze katkıda bulunun.”

Karşıyaka’nın eski liderlerinden İZVAK Başkanı Ali Erten, “İzmir’de açık ara en çok mağdur edilen kulübüz. Biz sadece futbol kulübü değil, spor kulübüyüz. Bununla gurur duyuyoruz ama elimizde çok sayıda kulüp var. Eksiklerimiz var. Başarılı olmak için birlikte çalışmalı, birlikte hareket etmeliyiz. Bu aile içinde hareket edip hedeflere ulaşmalıyız.” dedi.

DENİZKURDU: NE GEREKİYORSA YAPACAĞIZ

Karşıyaka Danışma Meclisi Lideri Hasan Denizkurdu ise, “Beni seçtiniz ama biraz pişman olacaksınız. Danışma kurulunda yönetim konseyi olmayacak. Herkes bu konseyin yöneticisi olacak. Azat ve Cenk liderlik hedefi için çalışıyor” Kulübü ileriye taşımak istiyorlar. Liderlerimiz hazırlıklarını yaptı ve bizden lobi desteği istiyorlar. “Onlara ne gerekiyorsa desteği vereceğiz. Voleybol maçımızı 5 bin kişi izledi. Bu salon yeterli değil. Stadımız zaten orada olmalı. Yönetim konseyimizin destek istediği konularda gerekli kişilerden oluşan gruplar oluşturacağım. Biz karar verici otorite değiliz, destek olmak için çalışacağız” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu