Teknoloji

Vision Pro İlk Dayanıklılık Testine Girdi! İşte sürprizler

Apple’ın geçtiğimiz gün lansmanını yaptığı Vision Pro, ilk dayanıklılık testine tabi tutuldu. İşte testten ilk görüntüler ve anlar…

Apple Vision Pro ile ilgili değerli bir çalışma yapıldı. Yeni cihazın ne kadar güçlü olduğu Teknoloji YouTuber’ın AppleTrack testiyle ortaya çıktı. Testler öncelikle Vision Pro ön camının ne kadar güçlü olduğunu test etti. Bunun için Vision Pro kullanan bir kişi duvarlara ve kapılara çarptı. Manuel incelemelerde Vision Pro’nun temas noktalarına özellikle dikkat edildi. Gözlükler manyetik bir kontakla tutturulur ve kolayca çıkarılabilir. Özellikle aksiyonun fazla olduğu etkinliklerde Vision Pro, kullanıcıların gözünden hızla kaybolabiliyor.

Vision Pro Glass ne kadar sağlamdır?

Vision Pro dayanıklılık testinde cihaz duvarlara çarptı ve yere düştü. Testlerde camda herhangi bir hasar yoktu ve sadece birkaç çizik vardı. Daha sonra ele alınan Vision Pro, elle daha sert vuruldu. Bu testler aynı zamanda cihazın sağlam olduğunu da ortaya çıkardı.

Defalarca düşme testi yapan kullanıcı, bu düşmelerin cihazda herhangi bir soruna yol açmadığını belirtti. Ancak daha sonra kullanıldığında cihazın sol hoparlörünün çalışmadığını belirtti. Detaylı incelemede cihazın sağ ve sol menteşelerinde çatlaklar oluştuğu görüldü. Bu durum, ekipmanların kaliteli olmasına rağmen düşme sonrasında menteşe sisteminde sorunlar oluşabileceğini ortaya çıkardı.

Vision Pro İlk Dayanıklılık Testini Geçti! İşte sürprizler

Test Sonunda Camı Kırdı!

Testlerin yoğunluğunu artıran YouTuber, son aşamada Vision Pro’yu oldukça yüksek bir aralıktan düşürdü. Camın bu kadar yüksekten düşmeye dayanamadığı ve kırıldığı görüldü. Camı kırılsa bile cihazın hoparlör dışında sorunsuz çalıştığı belirtildi. Tüm bu testler Vision Pro’nun dayanıklılığı hakkında değerli bilgiler sağladı. İşte büyük ilgi gören Vision Pro dayanıklılık testi

İşte Vision Pro dayanıklılık testi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu