Yaşam

Türkiye’nin İlk ve Tek Kahve Üyelik Uygulaması Frink!

Kahve tüketimi, dünya genelinde olduğu üzere ülkemizde de hayli fazla ve artmaya da devam ediyor. Bugün öğrencilerden yetişkinlere kadar çabucak herkes, günde en az bir bardak kahve içiyor. Son periyotlarda kahve fiyatlarının artması ise kahve tutkunlarını kara kara düşündürmeye başladı. Artık sizlere, akılcı bir tahlil sunacak yeni bir hizmetten bahsedeceğiz. Bu hizmet, “Frink”.

Frink, Türkiye’nin birinci ve tek kahve üyelik uygulaması olarak kuruldu. Kullanıcılar, uygulama üzerinden aylık yahut yıllık üyeliklerini başlatıp; Kahve Dünyası, Gönül Kahvesi yahut Coffy üzere Türkiye’deki en tanınan kahve dükkanlarından ve 50’den fazla 3. jenerasyon kahve firmasından diledikleri uzunluk filtre kahveyi istedikleri kadar alabiliyorlar. Frink’e üye olduktan sonra iki kahve ortasında 1 saat geçmesi kaydıyla sütlü yahut sütsüz, sıcak ya da soğuk filtre kahvenizi dilediğiniz kadar alabilirsiniz.

Dileyen herkes, Frink ile “Bitmeyen Kahve” tecrübesi yaşayabiliyor!

Frink’e üye olan kullanıcılar, Türkiye’nin 39 şehrindeki 300’den fazla Frink noktasına uzaktan sipariş verebiliyor. Böylece kahve dükkanlarına gidip dakikalarca beklemeye gerek olmuyor. Saatte 1 kahve hakkı dışında hiçbir kısıtlama sunmayan Frink, bu yenilikçi tecrübesi “Bitmeyen Kahve” olarak nitelendiriyor. 

Kahve masrafınız düşecek!

Frink’te aylık yahut yıllık üyelik seçenekleri bulunuyor. Aylık paket satın alındığında, 329 TL ödeme yapılması gerekiyor. Frink ile bir günde kaç tane kahve içerseniz için günlük kahve maliyeti yaklaşık 11 TL’ye denk geliyor. Mevcut piyasa koşullarını ve bir filtre kahvenin ortalama 32 TL olduğunu göz önüne alarak Frink’in uygun bir hizmet olduğunu söyleyebiliriz.

Frink nasıl kullanılıyor?

Frink’e üye olmak ve sınırsız filtre kahve almak oldukça basit. Yapmanız gereken birinci şey, Frink taşınabilir uygulamasını App Store yahut Google Play Store üzerinden indirmek. Akabinde da aylık yahut yıllık üyelik paketini seçip kredi kartınızı tanımlayarak üyeliğinizi başlatmalısınız. Bu süreci tamamladıktan sonra Frink ile filtre kahvenizi almaya başlayabilirsiniz.

Frink’ten Webtekno okurlarına özel kampanya!

Frink takımı, Webtekno okurları için de özel bir kampanya başlattı. Bu kampanya kapsamında “FRNKWEB80” kodunu kullanan okurlarımız birinci aylık üyeliklerini başlatacakları vakit 80 TL’lik indirim fırsatı yakalayacaklar. Yani birinci ay için 329 TL yerine 249 TL ödeme yapacaksınız. Bu kodu uygulamaya giriş yaptıktan sonra sol menüde yer alan “Kupon Kodu Kullan” kısmına yazmanız, indirimden faydalanmanız için kâfi.

Eğer siz de birinci ve tek kahve üyelik uygulaması Frink ile tanışmak isterseniz buradaki ilişkiyi kullanabilirsiniz. Frink taşınabilir uygulamasını buradan indirebilirsiniz. Frink’in toplumsal medya hesaplarına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu