Haber

Sivasspor teknik direktörlüğe Servet Çetin’i getirdi

Rıza Çalımbay’ın Sivasspor’daki görevinin sona ermesinin ardından takımın başına eski futbolcu Servet Çetin geçti. Çetin böylece ilk teknik direktörlük deneyimini Sivasspor’da yaşamış olacak.

“BU GÖREVİNİ GÖREVİYLE TAKİP ETTİĞİNDEN HİÇ ŞÜPHEMİZ YOKTUR”

Sivasspor’dan yapılan açıklamada, “Demir Küme Sivasspor’umuzda hem futbolculuk hem de teknik direktör yardımcısı olarak görev yapan eski milli futbolcumuz Servet Çetin, yeni dönemde kulübümüzün teknik direktörü olarak görev yapacak. 4 sezon kulübümüze en iyi şekilde hizmet etti, Sivas’ı tanıyan isimlerden biri ve şu anki oyuncumuz seti iyi olarak bu görevi hakkıyla yerine getireceğinden şüphemiz yok.

İMZA TÖRENİ DÜZENLENECEK

2017 yılından bu yana farklı kadrolarda teknik direktörlük yapan hocamızın artık teknik direktör olarak bilgi birikimini aktarmasının hem Sivas hem de Türk futbolu adına hayırlı olacağını düşünüyoruz. Servet Çetin hocamıza ve teknik ekibine güvenimiz tamdır, birlikte yürüyeceğimiz bu yolda başarılar dileriz. Basın Açıklaması: Yeni teknik direktörümüz Servet Çetin için 3 Temmuz Pazartesi günü saat 11:00’de Sivas 4 Eylül Stadı’nda imza töreni düzenlenecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara nakliyat
bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu