Yaşam

Eski Survivor şampiyonu Turabi Çamkıran, depremde evi yıkılan teyzesi için yardım istedi.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerde 10 ilde ağır tahribat meydana geldi. Survivor’a daha önce defalarca katılan ve şampiyon olan Turabi Çamkıran’ın halasının yaşadığı ev de depremde yıkıldı.

“TEYZENİN EVİ YIKILDI, ÇADIR KUR”

Kahramanmaraş’ta ailesinin evlerinin yıkılması nedeniyle soğukta kaldığını söyleyen Çamkıran, Instagram hesabından yardım çağrısında bulunarak, “Canım teyzem ve ailesi Elbistan’da mahsur kaldı. Evleri harap! Seni tanıyorum. herkes koşuşturuyor ama bir tek boş insan var lütfen biri teyzeme çadır kursun. “Seyahat etmem yasak. Yoksa zaten sırtımda çadırımla oradaydım. Çok geç olmadan dışarı çık, annemi ara, hemen ulaş” dedi.

“HAYATIMDA HİÇ BU KADAR TUTULMADIM”

Uzun süredir ABD’de yaşayan ve sağlık sorunları nedeniyle ülkeye gelemediğini söyleyen Turabi Çamkıran, deprem felaketinden duyduğu üzüntüyü şu sözlerle dile getirdi: “Hayatımda hiç bu kadar ağlamamıştım. Hayat, ben parçalanmadım, yıkılmadım ve hiçbir zaman çaresiz kalmadım. Geçmiş olsun aziz Türkiyem.”

Saatler sonra Instagram hesabından yeni bir paylaşım yapan ünlü isim, teyzesinin çadırına gittiğini ve durumlarının uygun olduğunu söyledi.

haberfinike.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu