Haber

Canikli Kadınları Türkiye’nin Yüzyılına Emin Adımlarla Yürüyor

Milletvekili Karaaslan ve Önder Sandıkçı, Canik’te kadınlarla buluştu.

İlçede hanımlarla kahvaltı programında AK Parti Çevre, Şehir ve Kültür Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili ve Milletvekili Adayı Çiğdem Karaaslan ve Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı öne çıktı. Sezai Karakoç Canik Sezai Kültür Merkezi’nde iki ayrı salonda düzenlenen ve binlerce kadının katıldığı program, büyük bir coşkuyla gerçekleşti. Programda Milletvekili Çiğdem Karaaslan ve Önder İbrahim Sandıkçı’nın konuşmalarını dikkatle dinleyen Canikli kadınlar, istikrar ve kalkınma için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan inançlarını ve kendilerine olan aşklarını hep birlikte haykırdılar. Programa katılan ve tek tek sohbet eden Canikli kadınlarla yakından ilgilenen Milletvekili Çiğdem Karaaslan ve Önder İbrahim Sandıkçı, talep ve tekliflerini dinledi.

“Devlet sağlam ve kuvvetli bir irade ile yönetilir”

Programda yaptığı konuşmada Canikli kadınlara ilçede devam eden çalışmalar hakkında bilgi aktaran Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, 14 Mayıs’ta ülkede yapılacak Cumhurbaşkanlığı Seçimleri ile 28’inci Dönem Milletvekili Seçimlerinin değerine değindi. . Başkan İbrahim Sandıkçı, “14 Mayıs’ta ülke tarihinin en kritik seçimlerinden biri yapılacak. Ülkemizin sanayide, ulaşımda, tarımda, sağlıkta, her alanda kat ettiği mesafeyi bu seçimle birlikte koruyacağız. Devletimizin yönetimini modüler yapılara, ülkemizi ABD ve Avrupa’ya vermek isteyenlere bırakmayacağız. Devlet, sağlam ve kuvvetli bir irade ile yönetilir. Dünya lideri ve gönül insanı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanı seçeceğiz. Onun liderliğinde dünya ülkelerinin imrendiği yeni yerli ve milli projelerin ülkemizde üretilmesine her zaman şahit olacağız. Başarılarımıza sahip çıkacağız, ilkleri gerçekleştireceğiz ve Türk Yüzyılını birlikte inşa edeceğiz” dedi.

Canik’in Çehresini Değiştiren Projeler Gerçekleşti

Canik’te birbirinden değerli projelerin hayata geçtiğini vurgulayan Lider İbrahim Sandıkçı, “Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren vatandaşlarımızın talep ve ihtiyaçlarını karşılayan projeleri hayata geçirerek ilçemizin çehresini değiştirdik. Merkezi Yönetim Yatırımlarımızla ilçemiz kalkınma sürecinde büyük bir adım attı. İnşallah bundan sonra da ilçemize nice eserler kazandırmaya devam edeceğiz. İnsanların huzur içinde yaşadığı, örnek projelerle dolu bir şehir inşa etmeye devam edeceğiz. Hemşerilerimizle birlikte yolumuza doğru adımlarla devam edeceğiz” dedi.

Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi’nde gerçekleşen programda AK Parti Çevre, Şehir ve Kültür Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili ve Milletvekili Adayı Çiğdem Karaaslan, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, eşi Selma Sandıkçı, AK Parti Samsun İl Kadın Kolları Lider Rabia Sayın Fatma Donbay, AK Parti Canik İlçe Kadın Kolları Başkanı, muhtarlar ve ilçede yaşayan binlerce kadın katıldı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

safranbolu-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu