Teknoloji

Birinci Şahıs Korku Oyunu Sylvio: Black Waters Duyurdu

 
Yayıncı DreadXP ve geliştirici Stroboskop, birinci şahıs gerilim serisinin ilgi çekici atmosferlere sahip üçüncü oyunu Sylvio: Black Waters’ı duyurdu. Oyun 2024’ün başlarında konsollar ve PC için çıkacak.
 
Sırlarla dolu bir yapıyı bizlere aktarmayı amaçlıyor.
 
 
 
Sylvio: Black Waters, oyuncuları geçmişin sırlarının açığa çıkacağı ve burada ipuçlarıyla karşılaştığımız bir dünyaya götürüyor. Gizemli bir uzaylı gezegene sürüklendiğimiz yapımda ilginç görüntüler yer alıyor ve oyunu birinci şahıs kamera perspektifinden de deneyimleyebiliyoruz.
 
Korku odaklı bir yapıya sahip olan oyunda ruhlarla bağlantı kurabiliyor ve Dünya’ya gizemli bir benzerlik taşıyan bu yabancı gezegende gizemli bir cihaz keşfedebiliyoruz. Cihazdan yankılanan seslerden biri, burada hayatta kalan tek kişi olduğunu iddia eden Lee adında bir adamdan geliyor.
 
Sylvio: Black Waters, 2015 TIGA Ödülleri’nde En İyi Orijinal Oyun ödülüne aday gösterilen, PC Gamer tarafından en iyi korku oyunlarından biri olarak görülen ve en iyi korku oyunlarından biri olarak nitelendirilen Sylvio serisinin üçüncü oyunu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Rock, Paper, Shotgun’dan “triumph”.
 
duyuru fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu