Haber

Berat Özdemir Trabzonspor’a dönüyor

Trabzonspor’un El İttifak’tan kiralık olarak kadrosuna kattığı Berat Özdemir, “Burası benim evim. Trabzonspor masadaysa benim için konu her zaman kapalıdır. Bu transferde de aynısı oldu.”

2022 yılında Trabzonspor’dan ayrılan Berat Özdemir, bordo-mavili kulübe geri döndü. Trabzonspor’la sezon sonuna kadar kiralık sözleşme imzalayan 25 yaşındaki futbolcu, Beşiktaş maçının hazırlıklarına katılmak üzere şehre geldi. Saat 22.30 sıralarında Trabzon Havalimanı’na inen Berat Özdemir, havalimanı çıkışında bordo-mavili taraftarlar tarafından karşılandı.

“UÇAKTA AĞLIYORUM”

Yeniden Trabzonspor’da oynamanın mutluluğunu yaşadığını söyleyen Berat Özdemir, “Uçağa ağlayarak gittim ama Allah bize bu günleri yeniden görmeyi nasip etti. Taraftarlarımız sayesinde her zaman sevgi gösterdiler, ben de onlara olan sevgimin karşılığını vermeye çalıştım” dedi. sahada” dedi.

“BEN HAZIRIM”

Milli yarının ardından oynanacak Beşiktaş maçına hazır olarak geldiğini belirten Özdemir, “Sezon başında iyi bir kamp geçirdim. Hazırım. Geleceğe hocamız karar verecek. Şunu söyleyebilirim ki” Hazırım.”

Taraftarlara seslenen 25 yaşındaki futbolcu, “Şampiyon olduğumuzda taraftarlarımız da bizi statlarda destekledi. Onları Beşiktaş maçıyla yeniden statlarda görmek istiyorum.”

“BU BENİM EVİM”

Aldığı diğer transfer tekliflerine rağmen Trabzonspor’u tercih ettiğini söyleyen Berat Özdemir, “Burası benim evim. Trabzonspor masadaysa konu benim için her zaman kapalıdır. Bu transferde de aynısı oldu.”

Coşkulu tarafların ilgi gösterdiği futbolcu, kendisini bekleyen araca bindikten sonra taraftarların isteği üzerine dışarı çıkarak tribünlere üçlü yaptı. Berat daha sonra araca binerek kalacağı otele hareket etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu