Haber

Altınova Belediyesi’nde 3 memur adayı yemin etti

Yalova Altınova Belediyesi’ne bağlı birimlerde görev yapan 3 memur adayı yemin ederek onurlu bir şekilde göreve başladı.

Altınova Belediyesi’ne bağlı birimlerde görev yapan 3 memur adayı, Türk Bayrağı üzerine yemin ederek onurlu bir şekilde göreve başladı. Temel eğitim, hazırlık eğitimi ve staj programlarının başarıyla tamamlanması ve memuriyete atanmaları nedeniyle Altınova Belediyesi Başkanı Dr. Metin Oral’ın makamında yemin töreni gerçekleştirildi. Altınova Belediyesi’ne bağlı birimlerde görev yapan 3 memur adayı, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun ilgili maddesine göre Türk Bayrağı üzerinde yemin ederek asil memur olarak göreve başladı.

tebrik ettim

Yemin töreninde konuşan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Ulu bir göreve başlayan sizlere adaylık sürecindeki gayretli çalışmalarınızın devamını diliyor, bundan sonraki görevlerinizde hepinize başarılar diliyorum. Genç nesil olarak sizlerden kurumumuz ve şehrimiz adına çok şey bekliyoruz, saygılı ve hizmet aşkıyla davranacağınızdan hiç şüphem yok.” -YALOVA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu